Administrativní služby pro lékaře
         poradenské služby, asistence při transformaci na s.r.o.
      agenda BOZP a PO, účetnictví, personalistika, a další

Přerůstá Vám administrativa přes hlavu?


Pak jste u nás správně!


Tytam jsou doby, kdy se lékaři mohli plně věnovat výhradně jen pacientům. Současného soukromě podnikajícího českého lékaře charakterizuje řešení řady smluv, výkazů, statistik, hlášení a samozřejmě zejména účetních, daňových a jiných problémů. Vypadá to, jakoby si stát řekl, že když jste vystudovali medicínu, hravě zvládnete už úplně všechno. Což o to, zvládnout by se to dalo, ale kde brát čas na studium nové legislativy, předpisů, nařízení, závazných pokynů medicínských, účetních, daňových, personálních a přitom ještě tak mimochodem léčit lidi?


To, o čem se v poslední době snad nejvíce diskutuje je transformace praxí z fyzické na právnickou osobu. Samotné založení eseróčka je poměrně jednoduchá věc, vyžaduje pouze pevné nervy, nějaký ten finanční obnos a můžete se do toho pustit. Založení eseróčka, které bude mít v předmětu poskytování zdravotnických služeb, to je už jiná. To je spojeno s nepoměrně vyšší administrativní zátěží. Naši kolegové spočítali čistý čas věnovaný založení běžného SRO cca na pracovní týden, u zdravotnického SRO je třeba času mnohem delšího, znalosti procesů, časových sousledností a poté je třeba počítat i s časem, který potřebují zdravotní pojišťovny na převod smluvních vztahů.


V tom a řadě dalších úkonů Vám můžeme pomoci. Naše společnost se dlouhodobě zabývá administrativními službami VÝHRADNĚ pro ZDRAVOTNICKÁ ZAŘÍZENÍ.


Doufáme tedy, že Vás potěší spektrum služeb, které nabízíme:


© 2018 AdMedica.cz - administrativní služby pro lékaře.